Зали

Завітавши до ресторану «Волін Хауз», Ви відразу відчуєте теплоту китайського гостинності. На вході гостям посміхається мила дівчина, яка проведе за столик. Три зали ресторану надають хороший вибір затишних містечок. При найближчому розгляді в їх інтер’єрі простежується чітка логіка.

Перший зал оформлений в традиційному китайському стилі. Темно-червоні тони в декорі, атласні подушечки, приглушене світло і легка і красива музика. А ще м’які і дуже зручні дивани. Цей зал здається романтичним і спокійним.

Другий зал виконаний в жовтих тонах, дуже світлий і «свіжий» у сприйнятті. Барна стійка приваблює великою кількістю напоїв.

Дуже цікавий VIP-зал. Це один з кращих VIP-залів, що нам довелося бачити. На відміну від типових кімнаток «два на два» без вікон і дверей, VIP-зал ресторану «Волін-Хауз» – це просто райське місце. Кімната простора і світла, прикрашена гарним китайським декором і нічого зайвого! Зал втілює східне уявлення про винятковість.

Обстеживши «Волін Хауз» і вибравши столик, який Вам сподобався, спробуйте поекспериментувати з вибором страв. Меню складено російською мовою, але любителі далекосхідної словесності можуть насолодитися читанням ієрогліфів. Найпопулярніші страви зображені поруч з назвою, так що недосвідчений гість завжди може бачити заздалегідь, що його чекає.

Що ж стосується якості, то вона перевершує всі очікування. Страви виглядають так красиво і пахнуть так спокусливо, що просто слинки течуть.

Свинина в кисло-солодкому соусі – це улюблена страва багатьох європейців. Оригінальна гостра яловичина по-сичуаньські, смажені мідії. Окремої похвали заслуговує качка по-пекінськи – це щось особливе. Тут прийнято спочатку споглядати блюдо, насолоджуватися його ароматом і грою кольорів, і лише потім куштувати на смак. І Ви переконаєтеся, що до традицій та обрядів таки варто прислухатися, адже вони дають максимальне задоволення.

Крім інтер’єру і кухні, у «Волін Хауз» є ще кілька переваг: Власна парковка

Підсумовуючи, скажемо, що «Волін Хауз», безумовно, можна віднести до кращих ресторанів китайської кухні.

Пропозиції: бізнес-ланчі, проведення банкетів.

Кількість залів: 2 зали по 24 місця, VIP-зал на 15 місць.

Кредитні картки: Приймають