Особливості китайської кухні

Ресторан китайської кухні в Києві Волін Хауз (Voline House) пропонує різноманітні страви китайської кухні, приготовленими за нашими фірмовими рецептами.

У Китаї існує особлива традиція приготування їжі, особливі правила сервірування столу, засновані на філософії Дао. Їжа – це один з видів енергії, завдяки якій людина живе. Правильно приготовлена їжа, вважають китайці, може бути ліками для людини, тоді як неправильна повільно вбиває, губить людини, подібно отруті. Правильно приготовлена їжа – зі свіжих продуктів, приготовлена перед подачею до столу.

Всі продукти харчування розділяються в китайській кухні по приналежності до Інь або Ян. Продукти в готовому блюді повинні поєднуватися так, щоб страва не було «занадто Інь» або «занадто Ян», так як таке блюдо позбавлене гармонійності. Разом з тим, враховуючи характер, здоров’я, стан людини, блюдо і їдець також повинні бути в балансі Інь-Ян. Тобто, для людини Інь (втомленого, повільного) їжа повинна бути «більше Ян» — гаряча, з продуктів тваринного походження. Для людини Ян (запального, енергійного, порушеної) більше підійде їжа з переважанням Інь – холодна, з продуктів рослинного походження. Правила того, як правильно сервірувати стіл і правила його оформлення також включаються в цю систему: використовуються теплі або холодні тони, приглушений або яскраве світло, тиха і мелодійна або весела ритмічна музика.

Неправильно думати, що Інь – це все погане, а Ян – все добре. Ці дві протилежності доповнюють один одного. Ми не змогли б жити в світі тільки Ян або тільки Інь. Немає точного визначення, що ж таке Інь і Ян. Є тільки довгі списки протилежностей. Але мова зараз не про це. Слід усвідомити, що не існує поганий і хорошої їжі для людини, а існує відповідна або невідповідна в даний конкретний момент.

Які ж продукти використовують китайські кухарі для приготування їжі? Це знайомі нам яловичина, птиця, рис, риба, морепродукти, горіхи, фрукти, овочі. До особливим, властивим китайської кухні продуктів, відносять деревні гриби, численні приправи і знаменитий соєвий соус.

Страви китайської кухні іноді вражають тривалістю готування (так, качка по-пекінськи готується кілька діб), а іноді – дивовижною простотою, але завжди відрізняються незвичайним, екзотичним смаком. Вся справа в тому, що китайські кухарі активно використовують спеції, їх суміші, а також застосовують звичні нам продукти в незвичних іпостасях. Так, наприклад, апельсини і горіхи можуть бути використані у вигляді приправи до гарячого м’ясної страви, страви з птиці можуть бути приправлені цукром, з свинини готують десерт.

Китайська кухня використовує як звичні європейцям прянощі, так і особливі. До особливим, крім традиційного соєвого соусу різних сортів, відносять також численні види ароматизованого оцту, соєвий сир, пророщені боби сої.

Ще однією особливістю китайської кухні є те, що кожне блюдо перед подачею на стіл має бути неодмінно прикрашене. Прикрашають страву тими ж продуктами, з яких воно було приготовлено. Скибочки і часточки красиво розташовують на блюді, прикраси з шматочків овочів і гілочок прянощів складають чудові композиції або навіть цілі картини. Вважається, що їжа повинна бути приємна не тільки тілу, але й душі. Красиво оформлене блюдо викликає апетит, радує око, покращує настрій.

Гарячі страви китайської кухні зазвичай містять 1/3 або 1/4 м’яса або риби від загальної кількості їжі на тарілці. Як гарнір зазвичай використовуються рис, рисова локшина або овочі. Перші страви китайської кухні не мають великого поширення, зазвичай це бульйони з різноманітними добавками.

Десерти китайської кухні бувають дуже різноманітні, але всі вони мають у складі цукровий сироп – більш густий або більш рідкий, в залежності від виду десерту. Дуже часто до складу десертів та інших солодких страв (желе, киселів) входять молоко, фрукти, горіхи.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: